Tantestület
Kollégáinkkal az alábbi módokon vehetik fel a kapcsolatot:
Gimnáziumunk központi e-mail címére (titkar@big.edu.hu) küldött levélben
Kréta Elektronikus Napló e-Ügyintézés menüpontján keresztül
Gimnáziumunk központi telefonszámát (+361 369 4917) tárcsázva
Név | Tanított tantárgy(ak) | Tanított osztály(ok) | Munkaközösség-vezetők | |
---|---|---|---|---|
Ilauszkyné Varga Enikő Intézményvezető | fejlesztés | - | ||
Bécsi Szilvia Intézményvezető-helyettes | közösségi nevelés | 6.L | ||
Kállay Katalin Mónika Intézményvezető-helyettes | fizika, közösségi nevelés | 10.B, 5.L | ||
Liszonyi Gábor Intézményvezető-helyettes | földrajz, közösségi nevelés | 9.UTE, 10.UTE, 11.UTE | ||
Ambrusné Berencz Zsuzsanna | biológia fakultáció, kémia | 10.Á, 10.B, 10.M, 9.E, 10.E | ||
B. Csák Matild Angéla | biológia, biológia fakultáció, természettudomány | 9.B, 9.E, 10.E | ||
Bartha Gábor | digitális kultúra, mozgóképkultúra- és médiaismeret, történelem, közösségi nevelés | 9.M, 9.UTE, 10.M, 10.UTE, 11.M, 12.Á, 12.B, 12.DN, 12.M, 12.UTE, 9.E, 12.E | ||
Bernát Attila | állampolgári ismeretek, történelem, történelem fakultáció, közösségi nevelés | 11.B, 11.M, 12.Á, 12.B, 12.M | ||
Dr. Bontáné Gyurmán Sarolta | német nyelv | 9.DÁ, 9.UTE, 10.Á, 10.B, 10.UTE, 11.B, 11.UTE, 12.B, 12.DN, 12.M, 12.UTE | ||
Bori Marianna | matematika, közösségi nevelés | 9.DÁ, 9.UTE, 10.Á, 10.M, 12.UTE | ||
Dr. Dorka Mária | iskolaorvos | - | ||
Dr. Herczegné Kereszturi Judit | iskolapszichológus | big.iskolapszichologus@gmail.com | ||
Gaál Tamara | digitális kultúra | 9.Á, 9.B, 9.DÁ, 9.UTE, 10.B, 10.DN, 9.E, 10.E, 11.E, 5.L, 6.L, 7.L | ||
Gál Borbála | német nyelv, vizuális kultúra | 9.B, 9.DÁ, 9.M, 10.B, 10.M, 10.UTE, 11.DN, 12.Á, 12.B, 12.UTE | ||
Goján Andrea | iskolavédőnő | gojanandrea.vedono@gmail.com | ||
Horváth Andrea Krisztina | angol nyelv, közösségi nevelés | 9.DÁ, 11.Á, 11.DN, 8.L | ||
Horváth Ibolya | fizika, kémia, közösségi nevelés | 9.Á, 9.B, 9.DÁ, 9.M, 9.UTE, 10.Á, 10.DN, 10.UTE, 7.L | ||
Horváthné Győri Éva | angol nyelv | 9.UTE, 10.Á, 12.Á | ||
Huszti Lajos | matematika | 9.M, 10.DN, 12.DN, 11.E, 12.E | ||
Husztiné Varga Klára | angol nyelv, német nyelv, orosz nyelv | 9.B, 9.UTE, 10.Á, 12.UTE | ||
Kérdő Krisztina | edzéselmélet, sport és szervezetei, sportegészségtan, testnevelés, testnevelés elmélet, testnevelés, testnevelés fakultáció, tömegsport, közösségi nevelés | 9.M, 10.DN, 10.UTE, 11.B, 12.Á | ||
Kocsisné Jeney Judit | matematika, matematika fakultáció, közösségi nevelés | 9.Á, 11.M, 11.UTE, 12.B | Matematika - fizika - digitális kultúra MK | |
Kopcsányi Anett | német nyelv, közösségi nevelés | 9.Á, 9.DÁ, 9.UTE, 11.B, 11.DN, 11.M, 12.B, 12.DN | ||
Kovács László | fizika, matematika | 9.B, 9.M, 10.B, 10.UTE, 9.E, 10.E, | ||
Liszonyi-Legény Eszter | irodalom, magyar nyelvtan, irodalom fakultáció, közösségi nevelés | 9.B, 10.M, 10.UTE, 11.B, 12.M | Innovatív MK | |
Makai Ádám | edzéselmélet, sport és szervezetei, sportegészségtan, sporttörténet, testnevelés, testnevelés elmélet, tömegsport, közösségi nevelés | 9.Á, 9.B, 11.Á, 11.UTE, 12.M | ||
Marcali Etelka | angol nyelv | 9.Á, 9.UTE, 11.DN, 12.UTE | ||
Medve Mónika | sport elmélet, sportetika, sportpszichológia, testnevelés, testnevelés fakultáció, tömegsport, közösségi nevelés | 9.DÁ, 10.Á, 12.B, 12.UTE | Testnevelés MK | |
Mogyoródi Zoltánné | irodalom, magyar nyelvtan, közösségi nevelés | 9.Á, 10.B, 11.M, 12.B, 10.E, 12.E | Magyar - dráma MK | |
Nagy-Schvarcz Johanna | fejlesztés, tanulásmódszertan | 9.B, 9.UTE | ||
Németh Mária | irodalom, magyar nyelvtan, közösségi nevelés | 10.Á, 10.DN, 11.Á, 12.Á, 12.UTE, 9.E | ||
Pásti Ildikó Etelka | angol nyelv, angol nyelv fakultáció, közösségi nevelés | 11.M, 12.B | Angol nyelv MK | |
Sárközi Krisztina | angol nyelv, közösségi nevelés | 9.Á, 9.M | ||
Schiller Ágnes | biológia, természettudomány | 9.Á, 9.DÁ, 9.M, 9.UTE, 10.Á, 10.B, 10.DN, 10.UTE, 5.L, 6.L, 7.L, 8.L | ||
Sütőné Seres Adrienn | irodalom, magyar nyelvtan, dráma és színház, dráma és színház fakultáció, színháztörténet, közösségi nevelés | 9.DÁ, 9.M, 10.DN, 11.UTE, 12.DN, 11.E, | ||
Szalanics Zoltán | matematika, matematika fakultáció, közösségi nevelés | 11.Á, 11.B, 11.DN, 12.Á, 12.M | ||
Szilágyi Anna | digitális kultúra, video, informatika fakultáció, közösségi nevelés | 9.M, 10.Á, 10.M, 11.Á, 11.B, 11.DN, 11.M, 11.UTE, 12.M, 8.L | ||
Szoboszlai Éva | vizuális kultúra, technika és tervezés, történelem | 9.Á, 9.DÁ, 9.M, 9.UTE, 10.DN, 10.M, 10.UTE, 11.Á, 11.B, 11.DN, 11.M, 11.UTE, 12.M, 11.E, 12.E, 5.L, 6.L, 7.L, 8.L | ||
Szöllősi Krisztina | angol nyelv, közösségi nevelés | 9.E, 10.E, 11.E, 12.E, 5.L, 6.L, 7.L, 8.L | Felnőttoktatási MK | |
Sztaskó Richárd | irodalom, magyar nyelvtan, dráma és színház, dráma és színház fakultáció, színháztörténet, közösségi nevelés | 9.DÁ, 9.UTE, 10.DN, 11.DN | ||
Szuhai Attila | sporttörténet, testnevelés, testnevelés fakultáció, tömegsport, közösségi nevelés | 9.UTE, 10.M, 11.DN, 11.M, 11.UTE, 12.DN | ||
Tatorján Dorottya | angol nyelv, angol nyelv fakultáció, közösségi nevelés | 9.B, 9.DÁ, 11.Á | Osztályfőnöki MK | |
Timkóné Szatmár Éva | német nyelv, német nyelv fakultáció, közösségi nevelés | 9.B, 9.M, 10.DN, 11.Á, 11.DN, 12.Á, 12.B, 12.DN, 12.M | Német - orosz MK | |
Tóth Andrea | földrajz, földrajz fakultáció, természettudomány, közösségi nevelés | 9.Á, 9.B, 9.DÁ, 9.M, 10.Á, 10.B, 10.DN, 10.M, 9.E, 10.E | Földrajz - biológia - kémia - történelem MK | |
Tóth Ferenc | ének-zene | 9.Á, 9.B, 9.DÁ, 9.M, 9.UTE, 10.Á, 10.B, 10.DN, 10.M, 10.UTE | ||
Trojkó Ildikó | fotó | 9.M, 10.M, 11.M, 12.M | Művészeti MK | |
Valló Gábor | állampolgári ismeretek, történelem, történelem fakultáció | 11.Á, 11.DN, 11.UTE, 12.DN, 12.UTE, 11.E, 12.E | ||
Vermesné Horváth Anikó | irodalom, magyar nyelvtan, dráma és színház, könyvtár | 5.L, 6.L, 7.L, 8.E | ||
Vízi Tibor | állampolgári ismeretek, etika, hon és népismeret, történelem, közösségi nevelés | 9.Á, 9.B, 9.DÁ, 9.M, 10.Á, 10.B, 10.M, 10.E, 11.E, 5.L, 6.L, 7.L, 8.E |