Digitális témahét – 2023

A Digitális Témahét alkalmával a Petőfi-bicentenáriumra fókuszált iskolánk.
Ez egy igazi projektmunka volt. Egy egységes koncepcióval, 7 osztály bevonásával, 6 pedagógus aktív részvételével, differenciált csoportbontásban, változatos technikákkal, egyéni, de mégis kötött ütemezéssel, tantárgyi szintetizálással jött létre egy közös produktum, ez a blog:

Összesen 7 osztály vett részt a projektben, és elképesztően jó munkák születtek. Klip, rap, slam, fotómontázs, számos illusztráció, versátirat, érdekes témák, cikkek, magazinok és még sok más kreatív alkotás jött létre a Digitális Témahét alatt.
A résztvevő osztályok: 9.M, 9.DN, 10. Á, 10. B, 10. M, 10. DN, 11.Á
A projektet lebonyolító pedagógusok: Liszonyi-Legény Eszter, Németh Mária, Trojkó Ildikó, Lipták Ágnes, Szilágyi Panni és Sztaskó Richárd.

Egy-egy ilyen alkalom tisztán bizonyítja, hogy mennyire kreatív a középiskolás korosztály, és az “instant világ” ellenére képesek elmélyült, minőségi tevékenységre.
Büszkék vagyunk gimnáziumunk diákjaira!

2023. április 4.